• Не витрачайте часу! НА ПОШУКИ
  - Наші спеціалісти знайдуть автомобіль в США по Вашому запиту;
  - Зможемо запропонувати Вам цікаві варіанти автомобілів;
  - Ми перевіримо історію кожного автомобіля яке Вас зацікавить;
  - Купуємо автомобілі на всіх аукціонах та майданчиках США;
  - Оплата виграного автомобіля в США всього за одну добу;
  - Надаємо фото з порту, через тиждень після викуплення автомобіля;
  - Можливість стеження за переміщенням контейнера з Вашим авто.
 • Знайдемо
  Викупимо
  Доставимо
  Розмитнемо
  задоволені клієнти - наш девіз
  Довіртесь професіоналам ― за 23 місяці кількість привезених нами автомобілів вже перевищила 700!
  Відсутність прихованих комісій та платежів ― кожен клієнт може прорахувати повністю бюджет свого автомобіля.
  До 30% економії на автомобілі привезеного з США та зареєстрованого в Україні.

Кабінет клієнта в AMERICA.UA - це швидко та зручно!

Всі наші клієнти мають додаткові можливості в своєму Кабінеті клієнта. Можливість відслідковувати онлайн місце перебування контейнера, повний детальний опис замовленого автомобіля(ів), фото авто з аукціону та фото з порту перед завантаженням, Carfax/AutoCheck історію свого авто, весь детальний бюджет авто та його ремонту, замовляти запчастини до приходу Т/З, тощо...

Про нас

Наша компанія на ринку України з 2009 року, в 2015 році ми почали займатись доставкою та розмитненням автомобілів з США. За останніх три роки ми впевнено вийшли в лідери на західній Україні по кількості доставлених автомобілів з США. Також ми надаємо послуги по ремонту привезених авто з США під ключ.


Наша статистика за 2018 рік

372
Доставлених авто
312
Клієнтів
369
Розмитнених авто
27358
Витрачено годин

Відгуки наших клієнтів

Дякую за довіру, звертайтесь ще!

Вирішивши привезти авто з сша , почав моніторити інтернет в пошуках підходящого партнера в данній справі , відкривши безліч сайтів й переїздивши на велику кількість зустрічей обрав саме цю компанію й залишився більш ніж задоволений . Що найбільш хвилююче в моменті купівлі авто з за океану , особливо в перший раз ?? так ! це хвилювання за те що ти відвозиш досить не малу сумму готівки за якусь елюзорну фотографію з інтернету й не розуміеш шо як коли чому й як воно буде , так вот ! З цією компанією Ви абсолютно мінімізуете свої ризики , Андрій(директор) персонально допомагає Вам на всіх етапах , компанія стараеться підібрати найбільш вдале авто й надає Вам супровід протягом всього процесу .Також Вам надається особистий кабінет де Ви в режимі реального часу можете спостерігати за тим де й на якому етапі знаходиться ваше авто , однозначно буду рекомендувати цю компанію всім , все порадять , розкажуть , поможуть й зведуть Ваше хвилювання до мінімуму П.С Купуючи авто з сша Ви маєте мати чітке усвідомлення що Ви граете в гру , в гру в якій Ви можете з економити до 40% на купівлі авто , але й можете попасти у % тих кому не надто повезло , й яку б Ви компанію не обрали , Вас від цього НІХТО не застрахує . Привезене мені авто : JAGUAR XJL PORTFOLIO

Отримав свою красуню. Довелось чекати, але про це одразу попереджали. Америка ж не близько. Результат, перевершив очікування. Воно того варте. Дякую , Андрію, за зекономлені кошти, нерви і час , який би довелось потратити, займаючись всім самому!!!

Хай служить на радість Петро Стахович!

Замовив, прийшов забрав. Дуже зручно :) Особлива дяка пану Олегу Яцишину! Прийняв, пояснив, як рідному сину :) Однозначно рекомендую america.ua!

Як ми працюємо ?

КРОК 1. Майбутній клієнт залишає заявку який автомобіль його цікавить, марка, модель, рік випуску, двигун, колір, салон, стан. Після цього наші спеціалісти шукають відповідні автомобілі на аукціонах США, перевіряють їх по базі Carfax/AutoCheck. Наступний крок є прорахунок приблизного бюджету автомобіля, враховуючи всі види витрат: вартість авто в США, збір аукціону, комісію за переказ коштів в США, вартість транспортування в Україну та по Україні, вартість розмитення, сертифікації, ремонту, запчастин тощо... Всі ці розрахунки зможуть зробити для Вас наші менеджери.

КРОК 2. Коли Ви стаєте нашим клієнтом (замовляєте автомобіль або мототехніку), ми пропонуємо Вам зареєструватись у Кабінеті клієнта на нашому сайті, де у Вас буде доступ до повної інформації про замовлений ТЗ. Дані автомобіля/мототехніки, технічні характеристики, інформація про аукціон, доступ до історії ТЗ через Carfax/AutoCheck. Окрім цього у Вас буде можливість відслідковувати переміщення автомобіля в контейнері онлайн, додаткові фотографії з порту перед відправкою, всі дати (покупки, завантаження, прибуття в порт і т.д.), фінансовий звіт про Ваші проплати та розрахунки за ТЗ та його ремонт.

Останні доставлені автомобілі з США

LEXUS GS 2014

41162 миль | Chicago, IL

GMC Terrain 2018

10 миль | New York, NY

MERCEDES-BENZ GL 2012

65743 миль | Savannah, GA

VOLKSWAGEN Golf 2017

54070 миль | Los Angeles, CA