Перевірка авто

Перевірка автомобіля перед покупкою

Обов'язково знати:

Перед покупкою автомобіля в США, на аукціонах, автомайданчиках, слід пам'ятати, що там також є дуже багато недобросовісних людей, тому багато автомобілів (особливо дорогих) можуть виявитись "котами в мішку". Що це означає? - Це коли Ви купуєте вже "відремонтований" автомобіль, який був похабно зроблений, "підшаманений" для продажу. Такі автомобілі могли бути в серйозних аваріях, затоплені, викрадені, спалені і т.п. Купуючи автомобіль на аукціонах, ми не бачимо їхніх власників і після виграшу лоту через інтернет зобов'язані викупити його або сплатити штраф у розмірі 10-15% від вартості виграного лоту.

Щоб уникнути таких непорозумінь - ми пропонуємо нашим клієнтам застерегти себе. Для цього, перед покупкою, ми радимо перевірити історію автомобіля за допомою одного або декількох інтернет сервісів. Ми надаємо своїм клієнтам таку можливість за символічну плату в 100 гривень за один звіт Carfax або AutoCheck. Також ми допомагаємо нашим клієнтам зорієнтуватись в цінах на схожі лоти які вже відбулись на аукціонах IАА та Copart. та відслідкувати продажну вартість всіх проданих лотів на цих аукціонах.

  • Перевірка історії автомобіля по VIN номеру в службах Carfax та AutoCheck;
  • Доступ до архівних даних аукціонів, щоб виявити повторну продажу полагодженного авто;
  • Доступ до бази даних аукціонів та розголошення продажної вартості будь-якого автомобіля;

Ми рекомендуємо

Carfax

Carfax

Щоденно оновлювана база даних, налічує понад 8 мільярдів звітів, що формуються з різних громадських і приватних джерелах, таких як виробники та сервісні центри, дилери, поліція, сервісні служби, страхові компанії, а також автомобільні аукціони.

Замовити
Autocheck

AutoCheck

Детальна перевірка всіх критеріїв авто: пробіг, кількість власників, викрадення, страхові випадки, чи авто було в прокатній компанії чи таксі і т.д. Очки AutoCheck. За допомогою цієї системи Ви зможете швидко порівняти кілька однакових авто та вибрати відповідний.

Замовити