Перевірка авто

Перевірка автомобіля перед покупкою

Обов'язково знати:

Перед покупкою автомобіля в США, на аукціонах, автомайданчиках, слід пам'ятати, що там також є дуже багато недобросовісних людей, тому багато автомобілів (особливо дорогих) можуть виявитись "котами в мішку". Що це означає? - Це коли Ви купуєте вже "відремонтований" автомобіль, який був похабно зроблений, "підшаманений" для продажу. Такі автомобілі могли бути в серйозних аваріях, затоплені, викрадені, спалені і т.п. Купуючи автомобіль на аукціонах, ми не бачимо їхніх власників і після виграшу лоту через інтернет зобов'язані викупити його або сплатити штраф у розмірі 10-15% від вартості виграного лоту.

Щоб уникнути таких непорозумінь - ми пропонуємо нашим клієнтам застерегти себе. Для цього, перед покупкою, ми радимо перевірити історію автомобіля за допомою одного або декількох інтернет сервісів. Ми надаємо своїм клієнтам таку можливість за символічну плату в 100 гривень за один звіт Carfax або AutoCheck. Також ми допомагаємо нашим клієнтам зорієнтуватись в цінах на схожі лоти які вже відбулись на аукціонах IАА та Copart. та відслідкувати продажну вартість всіх проданих лотів на цих аукціонах.

  • Перевірка історії автомобіля по VIN номеру в службах Carfax та AutoCheck;
  • Доступ до архівних даних аукціонів, щоб виявити повторну продажу полагодженного авто;
  • Доступ до бази даних аукціонів та розголошення продажної вартості будь-якого автомобіля;

Ми рекомендуємо

Carfax

Carfax

Щоденно оновлювана база даних, налічує понад 8 мільярдів звітів, що формуються з різних громадських і приватних джерелах, таких як виробники та сервісні центри, дилери, поліція, сервісні служби, страхові компанії, а також автомобільні аукціони.

Замовити
Autocheck

AutoCheck

Детальна перевірка всіх критеріїв авто: пробіг, кількість власників, викрадення, страхові випадки, чи авто було в прокатній компанії чи таксі і т.д. Очки AutoCheck. За допомогою цієї системи Ви зможете швидко порівняти кілька однакових авто та вибрати відповідний.

Замовити
Tempvin

Tempvin

Безкоштовна база даних аукціону Copart. Цей сайт показує чи автомобіль продавався раніше на аукціоні Copart і скільки разів, деталі продажу, ціна, фото. Буває коли можна зустріти одне авто декілька разів з різними ушкодженнями.

ПЕРЕЙТИ
Google

Google

Майже завжди Google пам'ятає фото, які кешуються з сайтів аукціонів, для цього просто потрібно зайти в пошукову систему Google та вибрати "зображення" і там вставити VIN номер автомобіля який Вас зацікавив, деколи результати можуть Вас розчарувати.

Перевірити