Перевірка авто

Перевірка автомобіля перед покупкою

Обов'язково знати:

Перед покупкою автомобіля в США чи Канаді, на аукціонах, автомайданчиках, слід пам'ятати, що там також є дуже багато недобросовісних людей, тому багато автомобілів (особливо дорогих) можуть виявитись "котами в мішку". Що це означає? - Це коли Ви купуєте вже "відремонтований" автомобіль, який був похабно зроблений, "підшаманений" для продажу. Такі автомобілі могли бути в серйозних аваріях, затоплені, викрадені, спалені і т.п. Купуючи автомобіль на аукціонах, ми не бачимо їхніх власників і після виграшу лоту через інтернет зобов'язані викупити його або сплатити штраф у розмірі 10-15% від вартості виграного лоту.

Щоб уникнути таких непорозумінь - ми пропонуємо нашим клієнтам застерегти себе. Для цього, перед покупкою, ми радимо перевірити історію автомобіля за допомою одного або декількох інтернет сервісів. Ми пропонуємо своїм клієнтам таку можливість. Звіт Carfax або AutoCheck ми надаємо безкоштовно при замовленні авто, допомагаємо зорієнтуватись в цінах на схожі лоти які вже відбулись на аукціонах IАА, Copart та Impact.

  • Можливість замовити експерта на аукціон, щоб оглянути і перевірити автомобіль вживу
  • Доступ до архівних даних аукціонів, розголошення продажної вартості будь-якого автомобіля;
  • Перевірка історії автомобіля по VIN номеру в службах Carfax та AutoCheck;

Ми рекомендуємо

Carfax

Carfax

Щоденно оновлювана база даних, налічує понад 8 мільярдів звітів, що формуються з різних громадських і приватних джерелах, таких як виробники та сервісні центри, дилери, поліція, сервісні служби, страхові компанії, а також автомобільні аукціони.

Замовити
Autocheck

AutoCheck

Детальна перевірка всіх критеріїв авто: пробіг, кількість власників, викрадення, страхові випадки, чи авто було в прокатній компанії чи таксі і т.д. Очки AutoCheck. За допомогою цієї системи Ви зможете швидко порівняти кілька однакових авто та вибрати відповідний.

Замовити