Відстеження

Переглянути місце знаходження контейнера в даний момент

На нашому сайті Ви можете відслідкувати онлайн місце знаходження Вашого контейнера, який буде відображений на мапі світу з локацією в даний момент. Також Ви будете бачити точний час та дату відправлення, перезавантаження на інше судно та прибуття Вашого контейнера. Щоб відстежити контейнер - просто введіть його номер в пошуковому полі, наприклад: MSDU8179037.

Детальнішу інформацію щодо контейнера який Вас цікавить, Ви зможете знайти на сторінці компанії до якої належить даний контейнер. Після введення номера контейнера в пошук, Ви побачите назву компанії власника цього контейнера. На сайті цих компаній, морських перевізників, можна дізнатись розмір контейнера, вагу та іншу більш детальну інформацію про даний контейнер

Переважно 40 футовий контейнер вміщує в себе до чотирьох легкових автомобілів, якшо Ви хочете дізнатись з якими саме автомобілями пливе Ваш автомобіль, Ви можете це дізнатись в особистому кабінеті Реєстрація
/якщо Ви являєтесь нашим клієнтом та є зареєстрованим корристувачем цього сайту/ Кабінет клієнта

Процес доставки авто з США та Канади

Ми працюємо з усіма великими портами США та Канади, наші контейнери доставляються в Європу в порти Одеса - Україна (тимчасово не доставляються через Вiйну та блокування Чорного Моря, Клайпеда - Литва та Бременгафен - Нічеччина. Ми являємось логiстичною компанією в Україні, яка зареєстрована в США. Ми точно довеземо Вам все, що було в автомобілі на момент покупки!

 • Швидкість доставки автомобіля, від 35 до 75 днів з моменту покупки авто
 • Об'єми куплених автомобілів не заставлять Вас чекати більше 10 днiв на відправку
 • Перед відправкою, всі автомобілі фотографуються додатково, фото надаються покупцеві в особистому кабінеті клієнта.
 • Через який час після покупки авто потрапляє в порт ?

  Це залежить від відстані аукціону чи майданчику по продажам авто до найближчого порту (складу). В середньому така процедура може тривати від 5 до 10 днів. Кожен автомобіль забирається індивідуально евакуатором та везеться в порт (склад) для завантаження його в контейнер.
 • Яку перевірку проходить авто в порту після доставки ?

  Після прибутя автомобіля в порт (завантажувальний майданчик) його фотографують (20-40 фото), також перевіряють наявність ключів та документів (техпаспорту). Всю цю інформацію клієнт отримує від нас наступного дня і вона буде доступною в особистому кабінеті на нашому сайті.
 • Які автомобілі завантажуються в контейнер разом з купленим авто ?

  В середньому в 40 футовий морський контейнер завантажують 4 легкових автомобілі. Ми надаємо клієнту інформацію про контейнер (його ідентифікаційний номер), а також які автомобілі були завантажені разом з його автомобілем. Відстежити перебування та маршут контейнера на мапі світу можна на нашому сайті онлайн, по номеру контейнера.
 • Після прибуття контейнера в Литву коли авто потрапляє в Україну ?

  В середньому після розвантаження контейнера в порту Клайпеда (Литва) автомобіль завозиться автовозом (евакуатором) в Україну протягом 5-10 днів. Це залежить від готовності документів з Литви, а також "ПД" (попереднього декларування) для проходження польсько-українського кордону.