Варто знати

Деталі вибору автомобілів з США

Нові автомобілі з США

Через низькі податки та великий попит, нові автомобілі, що продаються у США майже у всіх випадках будуть дешевші від аналогічних автомобілів в салонах Європи та зокрема України. Багато європейських та японських автогігантів мають свої заводи у США, де виробляється частина їхнього модельного ряду. Наприклад японські преміум марки Infiniti, Lexus, Acura, а також і деякі моделі європейських марок Mercedes-Benz GL/GLS та BMW X3/X4/X5/X6 виробляються виключно у США. Який же тоді резон купувати новий авто у США?

 • Вигідніша ціна на аналогічні автомобілі ніж в салонах України;
 • Більше опцій та багатші комплектації в порівнянні з європейськими аналогічними автомобілями;
 • Великий вибір автомобілів, враховуючи ті, які офіційно в Україну не поставляються.
 • Як знайти нове авто у США ?

  Знайти новий автомобіль у США – це не проблема, там завжди є великий вибір і весь спектр моделей та комплекацій в наявності. Ми, з радістю, допоможемо Вам знайти та викупити будь-який новий автомобіль. Співпрацюємо з автодилерами всіх відомих брендів авто та мото техніки.
 • Чи буде підтримуватись гарантія на нове авто з США ?

  Так звичайно, всі нові автомобілі придбані у США мають офіційний гарантійний термін, який підтримується по всьому світу. Тому при обслуговуванні цих автомобілів на фірмових станціях в Україні гарантія на новий автомобіль зберігається. Вийнятками можуть бути ті моделі автомобілів, які офіційно не продаються в Україні.
 • Чим відрізняються автомобілі з США від європейських аналогів ?

  Основною відмінністю в автомобілі є приборна панель (спідометр розмічений в милях, а також в кілометрах) та бортовий комп'ютер (бортовий комп'ютер та кліматична система переключається з імперської системи в метричну). Ззовні автомобіль відрізняється тримачами номерних знаків (вони у США іншого розміру і стандарту) та світловими пристроями (деякі автомобілі потребують додаткової адаптації, щоб задні вказівники поворотів мигали жовтим світлом). Крім цього в американських автомобілях всі FM-радіоприймачі приймають тільки непарні радіостанції — парні станції відстуні. Все це, легко адаптується в Україні, за додаткові кошти.

Вживані автомобілі з США

Американський ринок вживаних автомобілів вже багато років поспіль займає перше місце в світі за розвитком і обсягами. Його колосальні розміри продиктовані декількома факторами. По-перше, американці дуже багато купують автомобілів. Абсолютно нормальною є ситуація, коли в одній сім'ї є 3-4 автомобіля. По-друге, більше 5 років середньостатистичний американець на одному автомобілі не їздить. Саме це створює постійний приплив автомобілів на вторинний ринок і більшість з них залишається у відмінному стані.

 • Вартість на автомобілі нижча, ніж на аналоги в Європі;
 • Колосальні обсяги пропозицій автомобілів на ринку США;
 • Наявність ексклюзивних автомобілів, яких немає в Європі та Японії.

Мототехніка з США

Мототехніка з США - мрія багатьох українських байкерів. Найвигідніший спосіб придбання - купити вживаний байк або квадроцикл на аукціонах у США. Мотоцикли з США заслужено вважаються кращими в світі, а такий вид техніки, як знамениті чоппери, взагалі поза конкуренцією на світовому ринку. Легендарний Harley Davidson - тільки одна з марок серед величезного розмаїття американських брендів. Кращого вибору класичних, спортивних або кросових мотоциклів, ніж в Америці, годі й шукати.

 • Вартість на мототехніку нижча, ніж на аналоги в Європі;
 • Колосальні обсяги ринкових пропозицій мототехніки;
 • Наявність ексклюзивної мототехніки, якої немає в Європі та Японії.
 • Чи варто купувати вживану або аварійнту мототехніку у США ?

  Крім нових моделей мототехніки, американські аукціони мають велику кількість пропозицій вживаної мототехніки та запчастин до неї. Ця країна має досить високий рівень життя, тому відкриває широкі можливості для вигідної покупки. Так, наприклад, власники мотоциклів після незначного ДТП, не бажають їх надалі ремонтувати і отримавши страхову винагороду, віддають таку мототехніку страховій компанії. Саме цим пояснюється невелика вартість товарів на аукціонах.
 • Як правильно підібрати для себе мототехніку в США ?

  Ви можете підібрати собі модель самостійно або довірити вибір нам. Ми проконсультуємо Вас по будь-яких питаннях, розповімо про переваги та недоліки мототехніки яка цікавить Вас. Основні напрямки нашої діяльності - це не тільки викуп мототехніки з торгових майданчиків чи аукціонів США, але також доставка мототехніки та її митне оформлення. Роблячи замовлення у нас, Ви купуєте мототехніку "під ключ", ми намагаємося зробити для Вас процес покупки максимально доступним і легким.
 • Чи потрібно сертифікувати мототехніку перед реєстрацією в Україні ?

  Вся номерна мототехніка (на якій згідно з українським законодавством) повинні кріпитись державні номерні знаки - повинна пройти сертифікацію після розмитнення та перед реєстрацією в державних сервісних центрах. Ми допомагаємо пройти сертифікацію мототехніки в Україні, для цього необхідно додатково обладнати мототехніку згідно вимогам європейського стандарту (підсвітка номерного знаку, дублюючі задні та передні вказівники поворотів).

Сільськогосподарська та будівельна техніка з США

Багаторічний досвід виробництва сільськогосподарської та будівельної техніки таких компаній як John Deere, New Holland, Great Plains, Kinze, Caterpillar та інших, робить США лідером з виробництва та продажу сільськогосподарської та будівельної техніки, обладнання у всьому світі. Доставка з США сільськогосподарської та будівельної техніки - це непросте завдання для новачків в сфері експедирування та доставки вантажів. Але ми відмінно справляємось з цим складним процесом, вирішуючи всі питання по оптимальному підбору транспорту, вибору кращого маршруту, оформлення всієї документації, швидкому розмитненні.

 • Вартість на с/г та будівельну техніку нижча, ніж на аналоги в Європі;
 • Найбільший вторинний ринок с/г та будівельної техніки в світі.
 • Як доставити негабаритну техніку яка не вміщається в контейнер ?

  Для перевезення по морю негабаритних вантажів, наприклад, комбайну з США, застосовується метод RO-RO («Roll On / Roll Off» або «закотити / викотити»). Його використання має на увазі перевезення вантажів без контейнерів - в трюмі або на палубі судна, куди техніка заїжджає або закочується вантажниками.
 • Як розрахувати вартість перевезення методом RO-RO ?

  Розрахунок вартості перевезення методом RO-RO здійснюється виходячи з габаритів вантажу - його ширини, довжини, висоти. Час доставки сільськогосподарської техніки до покупця залежить від віддаленості порту завантаження від порту розвантаження, адреси кінцевої доставки. Такі вантажі найвигідніше доставляти безпосередньо в українські порти, так як транспортування такої техніки по Європі дуже коштовне.
 • Як знайти потрібну c/г та будівельну техніку в США ?

  Знайти вживану с/г та будівельну техніку у США можна на сайтах: Tractorhouse, Usediron, Equipementtrader, Ironplanet, а також пошкоджену або списану техніку на аукціонах Copart, IAA