Запчастини

Запчасти для авто из США

Запчастини на автомобілі з США

Здебільшого 95% всіх автомобілів привезених з США - післяаварійні або мають інші пошкодження. Через великий об'єм замовлень, наша компанія має дешеві ціни на нові оригінальні запчастини до всіх американських, європейських та японських автомобілів. Ми не працюємо з посередниками, замовляючи запчастини переважно в виробника. Підбір запчастин відбуваєтьтся тільки в оригінальних програмах виробника авто по VIN номеру автомобіля. Окрім цього, ми підбираємо, викуповуємо та доставляємо б.у. запчастини з США, Німеччини та Польщі. Наші переваги:

 • Наші спеціалісти коректно підберуть запчастини саме на Ваш автомобіль (нові або б.у.);
 • Швидка доставка запчастин з США (авіа та морем), а також Європа (кожного тижня);
 • Інтерактивний процес підбору запчастин, онлайн погодження з клієнтом в Google документах;
 • Як відбувається дефектування післяаварійного автомобіля ?

  Всі авто, які ми ремонтуємо для своїх клієнтів, попередньо дефектуються ще по фото зробленим нашими партнерами в портах США. По цих фотографіях ми можемо вже замовляти габаритні та дорогі запчастини завчасно, ще до прибуття автомобіля в Україну. Коли авто прибуває, воно розбирається і автомобіль дефектується більш прицензійно, після цього дозамовляються всі решту запчастин.
 • Де замовляються нові запчастини до автомобілів з США ?

  Якщо потрібно замовити оригінальні нові запчастини, то такі деталі замовляються в виробника: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Volvo, GM, Toyota, Honda, Mazda, Nissan. На моделі автомобілів, які випускаються також для Європи, всі запчастини можна купувати в Європі. Вийнятки є автомобілі котрі не поставляються на європейський ринок офіційно, відповідно запчастини на такі авто ми замовляємо тільки в США.
 • Чи є можливість замовляти вживані запчастини ?

  Так звичайно! Такі запчастини ми купуємо та доставляємо: в Європі на таких сайтах: Allegro.pl , Ebay.de, Leboncoin.fr тощо, ми можемо привезти будь які запчастини з цих сайтів. В США ми купуємо та доставляємо: Ebay.com , Amazon.com або будь-яких інших.

Пошук запчастин