документи

Необхідні документи для розмитнення та реєстрації авто

Документи для розмитнення

Всі автомобілі та іншу техніку яку наша компанія доставляє з США та Канади в Україну ми допомагаємо розмитнити. Для розмитнення легкового автомобіля необхідні наступні документи:

Сертифікація автомобілів з США

Щоб зареєструвати авто з США або Канади в Україні - необхідно пройти процедуру сертифікації та отримати Сертифікат відповідності. Ця процедура відбувається в спеціалізовних сертифікаційних центрах, де експерти досліджують транспортний засіб, та проводять відеозапис роботи світлових приладів, прозорості бокових вікон, заміряють екологічність викидів тощо.

Для проходження сертифікації в Україні автомобіль повинен відповідати вимогам Євросоюзу, а саме:

 • Екологічна норма викидів не менше Євро-5, перевіряється по VIN номеру;
 • Повинна бути заводська наклейка норми викидів під капотом (California);
 • Дублюючі бокові повторювачі поворотів в передніх крилах або у бокових дзеркалах заднього виду;
 • Всі повторювачі сигналів поворотів мають бути оранжевого/жовтого (не червоного) кольору;
 • Мати встановлену задню протитуманну фару сертифіковану в Євросоюзі;
 • Передні та задні габаритні вогні, що відповідають нормам Євросоюзу;

Документи для реєстрації автомобіля з США

Шоб зареєструвати вже розмитнений автомобіль з США в сервісних центрах (МРЕВ), власник автомобіля, або довірена особа (має мати довіреність) повинна надати всі вищеперечислені документи, а саме: американський техпаспорт, інвойс, експортна декларація, форма МД-2, посвідчення митниці а також сертифікат відповідності. Окрім цього в сервісному центрі необхідно оплатити збір до ПФ (пенсійного фонду).

 • Як розрахувати вартість збору до ПФ (пенсійного фонду) ?

  Збір сплачується в еквіваленті 3% від оціночної вартості ТЗ до 290 730 грн., 4% від оціночної вартості ТЗ від 290 730 до 510 980 грн. та 5% від оціночної вартості ТЗ більше ніж 510 980 грн. Оціночну вартість Ви можете побачити в митній декларації формі МД-2 в графі №46 (статистична вартість).
 • Як діє заборона відчуження на автомобілі розмитнені за пільговим тарифом ?

  Всі транспортні засоби, які були розмитнені за пільговим тарифом реєструються у встановленому порядку, однак в базу вноситься заборона на відчуження протягом 365 днів з моменту розмитнення такого ТЗ, про це буде записано в особливих відмітках в свідоцтві про реєстрацію (дивітся фото).
 • Як реєструють автомобілі які прострочили 10 діб після розмитнення ?

  99% всіх транспортних засобів які привозять з США є пошкодженними і ремонтуються. Рідко хто вкладається в термін 10 діб, після розмитнення, поставити автомобіль на облік. Це не проблема - під час реєстрації автомобіля пишиться заява на ім'я начальника сервісного центру, де Ви пояснюєте, що автомобіль був в ремонті, або чекав на запчастини. Ніяких проблем не буде, заява долучається до реєстраційних документів.
 • Модельний рік випуску авто та рік першої реєстрації ?

  В США в техпаспорті вказують рік першої реєстрації авто, а не рік його фізичного виготовлення. Дуже часто буває, особливо на імпортованих в США автомобілях, що рік випуску, вказаний на дублюючій табличці, є на декілька місяців старішим від дати першої реєстрації. Наприклад авто випуску 09 місяця 2015 року, (10 буква в VIN номері вказує що це вже 2016 модельний рік), але в техпаспорті в США може бути таке авто 2016 роком. Українська митниця, майже на 100%, видасть посвідчення митниці, де вкаже цю дрібницю і ТЗ не вдастся поставити на облік 2016 роком.