Вибір авто з Європи

Деталі вибору автомобілів з Європи

Вживані автомобілі з Європи під ключ

Європейський ринок займає третє місце в світі, після США та Китаю, за своєю кількістю автомобілів. Великі податки на вживані автомобілі та вартість щорічного технічного огляду, який обов'язково проходити кожному ТЗ в країнах Європи, впливає на вартість вживаних авто. Також високий рівень життя, та сприятливі кредитні умови - сприяють платоспроможності громадян Євросоюзу. Здебільшого вони купують кожні три роки новий автомобіль. Саме це і утворює вигідні дешеві ціни на вживані автомобілі.

Перед покупкою вживаного авто в Європі, ми тестуємо його, перевіряємо його історію, робимо комп'ютерну діагностику автомобіля на місці, оглядаємо з приладом лакофарбове покриття кузова на предмет ремонту та повторного фарбування деталей кузова, прихованих дефектів і т.д. Оплачується тільки оглянутий нами автомобіль, який був перевірений нашими спеціалістами.

 • Вартість на автомобілі нижча, ніж на аналоги в Україні;
 • Автомобілі не їздили по українських дорогах та не використовували наше паливо;
 • Всі авто з Європи завжди вчасно, регламентно обслуговуються на фірмових СТО.

Тестові автомобілі з Європи під ключ

Тестові автомобілі з Європейських автосалонів - це автомобілі, переважно, в багатій комплектації, які були в салоні продавця як тестові авто. Такі ТЗ використовувались салоном в якості виставкових та тест-драйвових машин. Такого роду автомобілі, згідно європейського законодавства, повинні продаватися після піврічного терміну експлуатації, за ціною до 30% меншою від нового аналогу. Такі автомобілі мають діючу гарантію, в них обов'язково пройдене технічне обслуговування та замінені всі рідини на нові.

 • Майже новий офіційний автомобіль з повною історією облуговування, дешевше до 30%;
 • Невеликий пробіг тестового автомобіля, до 10 тис. км.;
 • Наявність діючої гарантії від виробника яка розповсюджується в Україні.
 • Чи можливо купити тестовий автомобіль одразу, чи потрібно очікувати на нього ?

  Всі тестові автомобілі повинні "відслужити" в салонах своїх виробників щонайменше 6 місяців, після цього їх неодмінно можна буде придбати. Часто буває так, що автосалон виставляє на продаж тестовий автомобіль і вказує дату коли він буде доступний для продажу. Такі автомобілі ми можемо бронювати для своїх клієнтів, адже співпрацюємо зі всіма відомими автовиробниками.

Комерційні автомобілі з Європи під ключ

Комерційна техніка, яку ми можемо доставити для Вас: мікроавтобуси, фургони малотонажні (черевички), автобуси, вантажні автомобілі, тягачі, причіпи, трактори, комбайни і т.д. Ми відмінно справляємось з цим складним процесом, вирішуючи всі питання по оптимальному підбору транспорту, вибору кращого маршруту, переказу коштів в Європу, оформлення всієї документації, швидкому розмитненні та сертифікації.

 • Вартість на комерційну техніку в Європі - нижча, ніж на аналоги в Україні;
 • Вся комерційна техніка в Європі проходить планові техогляди та заправляється якісним паливом.
 • Чи є можливість відшкодувати ПДВ з придбаної комерційної техніки в Євросоюзі ?

  Так, звичайно, така можливість існує, якщо купувати комерційну нерухомість в автодилерів або юридичних компаніях. Така техніка виставляється на продаж з ціною Netto та Brutto. Оплатити комерційну техніку всеодно потрібно з ПДВ, але пілся реєстрації авто в Україні, Вам його відшкодують. Якщо купувати комерційну техніку в фізичних осіб - ПДВ відшкодувати не вдасться.
 • Які комерційні мікроавтобуси вигідно привозити в Україну ?

  Найвигідніше привозити комерційний транспорт LKW з екологічною номрою Euro 5 та не старше 5 повних років, тобто не старше 2014 року. Такі комерційні транспортні засоби будуть найдешевші в розмитненні. Вантажні автомобілі з об'ємом двигуна більше 3.0 літрів можуть бути з екологічною нормою Euro 4.